Na co zwrócić uwagę wybierając dewelopera?

Decyzja o kupnie nowego mieszkania często bywa bardzo trudna. Posiadając sprecyzowane wymagania, możemy zdecydowanie ułatwić sobie poszukiwania, a dobrze wybrany deweloper przekuje nasze marzenia o idealnym mieszkaniu w rzeczywistość. Jednak aby nasze pieniądze nie zostały rzucone w błoto, a transakcja przebiegła pomyślnie, przy wybieraniu dewelopera warto zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Sprawdź staż deweloperski

Spośród wielu firm deweloperskich, na palcach jednej ręki możemy wyliczyć tych z najdłuższym stażem trwającym nawet ponad dekadę. Im dłużej dana firma funkcjonuje na rynku, tym lepiej, ponieważ długi staż świadczy o rentowności dewelopera i umiejętności zarządzania nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie to także sygnał o tym, że dany deweloper ma zaufanych wykonawców, którzy sprawnie i w terminie zdają idealnie wykończone mieszkania.

Przeczytaj opinie

Nic tak dobrze nie nakreśla rzeczywistego stanu współpracy z deweloperem, jak opinie klientów. Zazwyczaj każda inwestycja posiada forum osiedlowe, na którym można przeczytać opinie o danej firmie, czy zadać nurtujące nas pytanie. Warto zapoznać się ze zdaniem użytkowników i dowiedzieć się, co na temat poprzednich inwestycji danego dewelopera piszą mieszkańcy.

Przejrzyj poprzednie inwestycje i zrealizowane projekty

Jeśli mówimy o poprzednich inwestycjach deweloperskich, ważna jest nie tylko ilość, ale także ich jakość i zróżnicowanie pod względem architektonicznym. Warto jest przejrzeć historię ukończonych inwestycji i obejrzeć projekty danego dewelopera. Jeśli znajdziemy tam obiekty o różnym designie i standardzie szanse na to, że nasza transakcja okaże się sukcesem wzrosną. Wysoka jakość poprzednich zrealizowanych projektów świadczy też o współpracy z dobrymi wykonawcami.

Vantage Development jako gwarancja udanej transakcji

Pamiętajmy, że w procesie kupna mieszkania ważnych jest wiele czynników. Aby nasza transakcja przebiegła pomyślnie i abyśmy mieli poczucie spełnienia naszych wymagań względem miejsca zamieszkania, niezbędny jest świetny deweloper. Vantage Development swój sukces opiera na kompetencjach i zaangażowaniu swoich pracowników, dlatego nie musimy martwić się o bezpieczeństwo i pomyślność transakcji. Warto więc powierzyć sprawę kupna nieruchomości prawdziwym ekspertom, którzy pomogą nam w doborze idealnego mieszkania.

śr. ocena 5 / głosów 5