Procedura zakupienia gotowego betonu towarowego

Przy budowie domu jednorodzinnego warto wybrać tylko i wyłącznie wysokiej klasy materiały, które doskonale sprawdzą się w praktyce. Jednym z niezbędnych produktów w trakcie budowy jest beton. Powinien on odznaczać się dobrą jakością i być odpowiednio dobrany do danego miejsca. Przed kupnem warto zastanowić się, która odmiana betonu będzie dla nas najlepsza. Najwygodniejszym sposobem jest zakupienie gotowej mieszanki wprost od producenta.

Z kim się skontaktować, kiedy chcemy zamówić beton na budowę?Należy zadzwonić do przedstawiciela handlowego, gdy już wybraliśmy spełniającą nasze oczekiwania wytwórnię betonu. Odpowiednio przemyślany wybór jest istotny, gdyż profesjonalny dostawca betonu pomoże nam szybko przebrnąć przez cały proces realizacji naszego zamówienia.

Czy do złożenia zamówienia, będą nam potrzebne jakieś dokumenty?Przeważnie zamówienie materiału budowlanego, jest oparte o projekt budowlany, który wcześniej został stworzony dla danej inwestycji. Nie potrzebujemy dodatkowych dokumentów.Czy każdy może złożyć takie zamówienie?Tak, niepotrzebne są żadne kwalifikacje czy uprawnienia. W większości przypadkach beton zamawia wykonawca robót budowlanych lub inwestor.W jaki sposób dowiedzieć się, ile betonu będziemy potrzebować przy budowie domku jednorodzinnego?Takie informacje zamieszczane są w projekcie, na ich podstawie wybieramy najlepszy produkt do danej inwestycji.Jakich usług dodatkowych możemy się spodziewać?

  • profesjonalna pomoc przy wyborze betonu
  • pompa do betonu
  • transport

Ukręcanie betonu w niewielkiej betoniarce spowoduję utratę siły i czasu. Lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie już gotowej mieszanki betonu towarowego. Z betoniarni, mieszankę przywozi betonowóz, po czym dostarcza beton za pomocą specjalnej pompy. Polecany beton dobrej jakości posiada firma Cemex. Zamówienie betonu towarowego na plac budowy jest szczególnie dobrym wyjściem, w trakcie budowy fundamentów pod dom jednorodzinny, gdzie potrzebna jest duża ilość tego materiału. Cena końcowa zależy od klasy wytrzymałości betonu oraz od tego, jak daleko budowa znajduje się od wytwórni betonu.

śr. ocena 5 / głosów 1