Materace włoskie. Wygoda made in Italy

Każda sypialnia musi być wyposażona w łóżko z wygodnym materacem – tylko wtedy ma się gwarancję komfortowego i zdrowego snu. Odpowiedni materac jest kluczem do sukcesu, dlatego tak dużą popularnością cieszą się produkty firm gwarantujących najwyższą jakość. Na rynku przodują włoskie firmy – wśród najbardziej rozpoznawalnych znajduje się PerDormire, która produkuje materace z naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Dlaczego jeszcze włoskie materace do łóżka są godne polecenia?

Materace włoskie

Sypialnia i wygodne łóżko: Jakie zalety mają materace „made in Italy”? – najwyższa jakość

 

Należy podkreślić, że firmy takie jak PerDormire mają wieloletnią tradycję, popartą licznymi próbami technologicznymi oraz poszukiwaniem materiałów, które zapewnią najbardziej komfortowy sen. Tego typu włoskie materace (np. materac 160×200, 200×220 lub 160×80) tworzone są z różnych rodzajów pianek – nie ma tutaj miejsca dla niebezpiecznych materiałów, dlatego bazą są naturalne surowce, które nawet alergikom zapewniają bezpieczny sen. Ponadto, warto podkreślić, że mogą być również traktowane jako wyroby medyczne, gdyż posiadają specjalistyczne certyfikaty. Dodatkowo, o ich jakości świadczy również to, że producent udziela 10-letniej gwarancji na swoje produkty, co za tym idzie, jest przekonany, że odpowiada w pełni na potrzeby klientów. Włoskie materace oprócz najwyższej jakości wypełnienia, charakteryzują się także perfekcyjnie wykonanymi pokrowcami, które są nie tylko w pełni naturalne, ale również przyjemne w dotyku. Dodatkową zaletą pokrowca na materac jest jego łatwość w zdejmowaniu, co ułatwia jego regularne pranie. Ponadto, w pełni dbając o komfort użytkowania większość z nich posiada również pas wentylujący.

 

Materace do spania: Wygoda nie tylko w użytkowaniu, ale również w kupowaniu

 

Należy podkreślić, że zakup materaca nie należy do najłatwiejszych, nie tylko ze względu na wybór odpowiedniego rodzaju, ale także ze względu na jego transport. Zaletą włoskiej marki PerDormire (materace można znaleźć np. w ofercie firmy Bonus 33Meble ze Szczecina) jest fakt, że po zakupie, wybrany produkt pakowany jest próżniowo. Oprócz zmniejszenia jego rozmiaru, klient ma również pewność, że wybrany materac na jego łóżko sypialniane nie był używany. Co warto podkreślić, to atutem produktów włoskiej firmy jest również to, że ich materace posiadają specjalne uchwyty, które ułatwiają przeniesienie materaca w wybrane miejsce. Wybór produktów PerDormire jest gwarancją znalezienia nie tylko ekskluzywnego i designerskiego modelu materaca, ale również naturalnego i ekologicznego produktu, który dba o komfort i sen.

śr. ocena 5 / głosów 1