3 powody, dla których warto postawić na Fiata Doblo

Wakacje za pasem, czas więc pomyśleć o wypadzie za miasto! Tylko czy na pewno zmieścisz wszystkich i wszystko? Aby uniknąć problemów tego typu, postaw na sprawdzonego partnera – Fiata Doblo. Sprawdź, dlaczego to właśnie jemu warto zaufać podczas planowania urlopu.

Przestrzeń dla pasażerów

Fiat Doblo to samochód doskonale znany tym wszystkim, którzy cenią praktyczne rozwiązania. Ceniony nie od dziś przez miłośników komfortu doskonale sprawdza się w roli auta rodzinnego. Ten 7-osobowy van powstał właśnie z myślą o tym, aby zapewnić pasażerom komfortową jazdę w każdych warunkach. Dzięki Doblo nie straszna będzie ani długa droga, ani większa liczba osób znajdująca się w pojeździe. Wnętrze zostało przemyślane w taki sposób, by każdemu przypadł własny kawałek przestrzeni, z której może korzystać do woli.

Miejsce na bagaż

Kto ma dużą rodzinę ten doskonale wie, że wraz z nią należy zabrać też całą masę bagaży. I dla nich we Fiacie Doblo również znalazło się mnóstwo miejsca. Przestrzeń bagażową można dowolnie zmieniać – od standardowej o wartości 790 l do aż 3200 l przy złożonych tylnych fotelach. Prawda, że to wnętrze imponujących rozmiarów?Ale to nie wszystko! Fiat ceni ludzi, którzy lubią spędzać czas pomysłowo, dlatego sięgnął po akcesoria marki Mopar, zaopatrując Doblo m.in. w praktyczny uchwyt na rowery montowany przy haku holowniczym.

Prowadzenie na medal

Nie od dziś wiadomo, że Fiat Doblo to nie tylko przestronne, ale także praktyczne auto, którym możesz pojechać wszędzie, gdzie tylko chcesz – nie martwiąc się spalaniem czy osiągami. Pod względem technicznym samochód należy nie tylko do sprawnych, ale także ergonomicznych rozwiązań. W silnikach Diesla Fiata Doblo sięgnięto po technologię MultiJet II wykorzystującą wtryskiwanie do optymalizacji spalania. Do tego kierowca otrzymuje system EcoDrive – nie tylko stale analizuje zużycie paliwa oraz emisję spalin, ale do tego informuje kierowcę o wszelkich mających miejsce procesach.

śr. ocena 5 / głosów 1