Dlaczego warto korzystać z myjni bezdotykowej?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że mycie pojazdów przed domem oraz przed blokiem jest zabronione. Można dostać mandat, nawet jeżeli robimy to na własnej posesji. Czyszczenie samochodów należy przeprowadzać jedynie w miejscach do tego przystosowanych. Jednym z takich miejsc jest myjnia bezdotykowa. Jakie powody wskazują, że warto z nich korzystać?

myjnia

Skuteczne programy mycia

Wielu kierowców doskonale pamięta myjnie ręczne, które następnie zostały wyparte przez myjnie szczotkowe. One również zaczęły tracić na popularności, kiedy pojawiły się myjnie bezdotykowe. Są dzisiaj najchętniej wybieranym sposobem mycia z racji swojej skuteczności, a szczególnie myjnie EHRLE, łączące programy o perfekcyjnej skuteczności wraz z najwyższej jakości środkami chemicznymi.

Każda myjnia bezdotykowa gwarantuje cztery podstawowe programy mycia:

  • Mycie mikroproszkiem – formuła aktywnych cząsteczek, tzw. Active PowerPearl MicroPowder™, umożliwia błyskawiczne pozbycie się zabrudzeń z karoserii samochodu. Działanie mikroproszku można porównać do tysiąca mikro gąbeczek, które starannie, ale nieinwazyjnie doprowadzają auto do porządku. Całemu procesowi czyszczenia towarzyszy przyjemny zapach, dzięki wzbogacaniu formuły o walory zapachowe,
  • Spłukiwanie czystą wodą – w celu dokładnego spłukania Active PowerPearl MicroPowder™, który został nałożony na całą powierzchnię pojazdu,
  • Ultra Protection – nałożenie gorącego wosku Ultra Protection™, który tworząc dodatkową warstwę, ułatwia spływanie wody oraz usprawnia działanie wycieraczek,
  • SuperFinish – zdemineralizowana woda osmotyczna z odrobiną nabłyszczacza oraz osuszacza nanotytanowego, zapewnia błyszczący efekt końcowy.

Myjnie często decydują się rozszerzyć ofertę, aby zapewnić jeszcze lepszy efekty czyszczenia pojazdów. Mowa tutaj o myciu aut aktywną pianą.

Wstępne mycie pianą przy uporczywych zabrudzeniach

Po wakacjach, leśnych przejażdżkach czy weekendzie na wsi, samochody nie prezentują się najlepiej. Nic dziwnego, przyjemnie spędzaliśmy czas i nie martwiliśmy się wyglądem swojego pojazdu. Aby doprowadzić auto do porządku oraz przywrócić mu wygląd niczym z salonu, warto skorzystać z bogatszego programu myjni bezdotykowej, wzbogaconego o wstępne mycie pianą.

System piany aktywnej przybliży nam nasz rozmówca, firmy EHRLE:

Wstępne mycie aktywną pianą jest uzupełnieniem mycia mikroproszkiem i pozwala rozpuścić trudne zabrudzenia. Nowoczesny generator piany, służący do jej podawania, potrzebuje jedynie od 1,5 do 2 procent środka chemicznego, aby wytworzyć gęstą pianę i pozbyć się najgorszych nieczystości. Piana zawsze ma takie same parametry, dlatego każda myjnia wykorzystująca technologie firmy EHRLE, zapewnia uzyskanie takich samych, rewelacyjnych rezultatów mycia.

Niedrogie mycie

Myjnie bezdotykowe, poza zaoferowaniem wysokich standardów usług, są także niedrogim sposobem umycia auta. Kierowca samodzielnie wybiera programy pamiętając, że najlepsze efekty uzyska się korzystając z pełnej opcji.

Co istotne, cały czas trwają pracę, aby zminimalizować liczbę programów i zaoszczędzić czas klientów, zachowując przy tym gwarancję idealnie umytego auta.

Dostępność myjni bezdotykowych

Nie można również zapomnieć, że myjnie bezdotykowe są dostępne praktycznie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy chcemy umyć auto w swoim mieście, czy ruszamy w trasę i po drodze chcielibyśmy skorzystać z takich usług. Wystarczy przejechać kilkanaście kilometrów, a na jednej z najbliższych stacji na pewno znajdziemy taką myjnię. Myjnie bezdotykowe są bezpieczne dla karoserii nawet nowych samochodów, dlatego warto w taki sposób dbać o czystość swojego pojazdu.