Serwis Ford Katowice

Ford jest jedną z najpopularniejszych marek samochodów osobowych oraz dostawczych, którą można spotkać na polskich drogach. Samochody tej marki cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów, niezależnie od ich wieku i doświadczenia za kierownicą. Auta marki Ford są bardzo wygodne, ekonomiczne i niedrogie w utrzymaniu. Ich cecha charakterystyczną jest również duża niezawodność.

Serwis Ford

Podobnie jak pojazdy innych marek, tak i auta marki Ford wymagają regularnego serwisowania. Chcąc mieć pewność, że samochód jest utrzymany w dobrym stanie technicznym, warto powierzyć jego serwis w sprawdzone ręce.

Serwis ford Katowice

Nasz serwis oferuje szereg usług niezbędnych każdemu posiadaczowi Forda. Jest to w szczególności:

– napełnianie klimatyzacji

Jeśli Twój samochód posiada klimatyzację, powinieneś zadbać o jej stan techniczny. Aby klimatyzacja działała bez zarzutów oraz była czysta, należy ją regularnie, co roku ozonować i uzupełniać czynnik chłodniczy. Nasz serwis oferuje taką usługę w bardzo przystępnej cenie.

– wymiana oleju

Niezależnie od tego, czy Twój samochód posiada silnik Diesla czy benzynowy, konieczne są okresowe wymiany oleju i filtrów. Nasz serwis oferuje taką usługę. Możemy zamontować oryginalny filtr Forda lub wysokiej jakości, pełnowartościowy zamiennik.

– wymiana klocków i tarcz hamulcowych

Nasza firma oferuje również usługę wymiany klocków i tarcz hamulcowych. Układ hamowania to jeden z najważniejszych elementów układu bezpieczeństwa w pojeździe. Utrzymanie go w dobrej kondycji gwarantuje bezpieczną jazdę i zmniejsza ryzyko wypadku samochodowego

– wymiana rozrządu

Niezależnie od rodzaju silnika, jeśli znajduje się w nim pasek rozrządu, konieczna jest jego wymiana co 100 000 km lub co 5 lat. Nasz serwis oferuje tego typu usługę.

– inne naprawy

Nasz serwis zajmuje się również wykonywaniem innych, bardziej skomplikowanych napraw. Za każdym razem korzystamy z oryginalnych części Forda lub z wysokiej jakości zamienników. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

śr. ocena 5 / głosów 1