Profesjonalne tłumaczenia węgierski

Węgry – państwo śródlądowe położone w Europie Środkowej, członek ONZ, NATO i Unii Europejskiej. Znane z ostrej kuchni i trudnego języka. Język węgierski należy do podgrupy języków ugryjskich, zalicza się go do podrodziny ugrofińskiej.

Od roku 2007 w Polsce jak i na Węgrzech jest obchodzony Dzień Przyjaźni Polsko – Węgierskiej, w myśli przysłowia „Polak, Węgier dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki”. Jednak jak można się przyjaźnić, prowadzić wspólne interesy bez znajomości języka drugiej strony? Zwłaszcza, gdy mamy przed sobą tak trudne w nauce i różne języki jak polski i węgierski. Bez odpowiedniej translacji nie jest możliwa nawet prosta rozmowa.

Dlatego skorzystanie z profesjonalnych usług tłumaczeniowych okazuje się koniecznością. W Lingua Lab wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i tłumaczymy na język naszych „bratanków” – zarówno w kwestiach prawnych, handlowych, ekonomicznych, medycznych, jak i tych codziennych.

Oto nasza oferta – tłumaczenia węgierski:

  • Tłumaczenia techniczne – technika, technologia, lokalizacja oprogramowania, stron internetowych, gier komputerowych, informatyczne, IT, multimedia, oprogramowanie, platformy i szkolenia e-learningowe, motoryzacyjne oraz z szeroko rozumianego przemysłu,
  • Prawne tłumaczenia – akty spraw, dokumenty, wyroki sądów,
  • Finansowe i ekonomiczne – zestawienia, analizy rynku, raporty finansowe,
  • Medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, chemiczne – wyniki badań, zalecenia lekarzy, opinie,
  • Marketingowe, PRowe, copywriting w języku węgierskim – hasła reklamowe, opisy produktów, treści na strony internetowe firm,
  • Tłumaczenia książek węgierskojęzycznych i na język węgierski,
  • Tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne języka węgierskiego wraz z obsługą.

Skontaktuj się z nami, prześlij swój tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny! Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasz zespół profesjonalistów bazując na wiedzy i doświadczeniu przetłumaczy nawet najtrudniejszy tekst! Tłumaczenia węgierski – to nasza specjalność! Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy z nami! Zapraszamy do kontaktu!

śr. ocena 5 / głosów 5