Hotel jako dobre miejsce na organizację konferencji biznesowej

Wiele przedsiębiorstw organizuje wyjazdowe spotkania konferencyjne. Wspólne podróże służbowe służą pracy, wypoczynkowi i integracji – oczywiście pod warunkiem, że odbywają się w dogodnych warunkach. Gdzie zatem zorganizować udaną konferencję? Na przykład w hotelu. Coraz więcej polskich obiektów hotelowych dysponuje odpowiednią infrastrukturą biznesową oraz profesjonalną obsługą, odpowiadającą międzynarodowym standardom.

Hotel

Dobre, bo polskie

W rodzimych hotelach zdecydowanie czuć powiew wielkiego biznesu. Sporo współczesnych ośrodków wypoczynkowych to centra konferencyjne z prawdziwego zdarzenia, które dysponują wielofunkcyjnymi salami oraz pełnym zapleczem technicznym dla organizacji spotkań oraz zjazdów. Przykład? Chociażby hotel Orle w Gdańsku, na Wyspie Sobieszewskiej. Miejscowe zaplecze biznesowe składa się z siedmiu klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych, o łącznej powierzchni 500 m2. Wszystkie sale są połączone cyfrowym, centralnie sterowanym systemem audiowizualnym, który umożliwia komunikację pomiędzy nimi. Nowoczesny system nagłośnienia, ekrany LCD i projektory multimedialne mogą sprostać wymogom kilkuset osób przybyłych do hotelu. A to wszystko w urokliwym otoczeniu polskiego Wybrzeża, gdzie cisza i spokój sprzyjają wytężonej pracy, jak również relaksowi po godzinach.

Obsługa na miarę potrzeb

Oczywiście nawet najlepsza sala konferencyjna na niewiele się zda, jeżeli nie będzie obsługiwana przez wykwalifikowane osoby. Najbardziej doświadczone obiekty hotelowe są w stanie obsłużyć nawet do kilkudziesięciu konferencji w ciągu roku. Ich kadra pracownicza posiada niezbędne doświadczenie we współpracy z przedstawicielami biznesu. Jest w stanie pomagać w codziennych sprawach, a także w tak istotnych czynnościach jak obsługa poczty elektronicznej czy linii telefonicznej. Uprzejme podejście pracowników hotelu, wyrażone niewielkimi z pozoru gestami, jak powitanie czy pożegnanie uczestników konferencji, buduje pozytywną atmosferę i skłania gości do ponownych odwiedzin w tym samym miejscu. Niekoniecznie w celach zawodowych, ale i bardziej prywatnych, dla wakacyjnego wypoczynku czy organizacji imprezy rodzinnej. Nie ulega wątpliwości – nowoczesne polskie hotele potrafią zachwycić wybrednych gości, także tych ubranych w marynarki oraz krawaty!

śr. ocena 5 / głosów 1