Hotel jako miejsce organizacji imprezy firmowej

Czy hotel to tylko miejsce, w którym zatrzymujesz się na nocleg podczas służbowej podróży? Niekoniecznie. Najlepsze hotele, zorientowane na obsługę klientów biznesowych, oferują swoim gościom znacznie więcej. W większości dużych ośrodków tego typu znajdziemy wszechstronne, dobrze wyposażone sale konferencyjne, zaś niektóre z nich przygotowały również ciekawe propozycje eventowe.

Zwyczaj organizowania firmowych imprez i wyjazdów integracyjnych dla pracowników jest dziś standardem w większości dobrze prosperujących przedsiębiorstw. Wyjście poza schematy towarzyszące codziennej pracy i wspólne spędzanie wolnego czasu pozwala scalić zespół i sprzyja kreowaniu lepszej atmosfery na co dzień.

Imprezy firmowe to z resztą nie tylko dobra inwestycja w zespół, ale także sposób na nagrodzenie pracowników za ich wkład w rozwój przedsiębiorstwa. Wszechstronne korzyści z takich wydarzeń można czerpać pod warunkiem, że będą one właściwie zaplanowane.

Bankiety i imprezy klubowe dla pracowników

Wybór scenariusza imprezy firmowej zawsze powinien być podyktowany upodobaniami jej uczestników. Najprostszym sposobem na zadowolenie różnorodnej grupy pracowników jest wydanie eleganckiego przyjęcia, a w przypadku młodszego zespołu, np. imprezy klubowej.

Jeśli jesteś odpowiedzialny za zaplanowanie takiego wydarzenia, czeka cię nie lada wyzwanie. Wynajęcie na wyłączność klubu w mieście może okazać się niemożliwe, jednak istnieje prostsze, a w dodatku dużo wygodniejsze rozwiązanie. Szukając odpowiedniego miejsca, które zapewni nie tylko świetną muzykę, ale też potrawy i drinki w najlepszym wydaniu, skontaktuj się z hotelem, który ma doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń.

Klienci biznesowi, którzy do tej pory skorzystali z naszych usług, zwykle zwracają uwagę właśnie na fakt, że to my zajmujemy się całą organizacją wydarzenia. Nie bez znaczenia jest również aspekt bezpieczeństwa. Ponieważ uczestnicy zabawy mają zapewniony nocleg na miejscu, nie istnieje ryzyko, że cokolwiek złego mogłoby się przydarzyć imprezowiczom podczas nocnego powrotu do domu – zauważa nasz rozmówca z Hotelu Remes pod Poznaniem.

Impreza firmowa na sportowo?

Impreza firmowa może jednak wyglądać zupełnie inaczej. Pracownicy twojej firmy lubią wyzwania, sport i rywalizację? Doskonałym pomysłem będzie więc przygotowanie dla nich dodatkowych atrakcji, obejmujących np. turniej golfowy lub zawody w parku linowym czy rozgrywki paintballowe.

Nic nie stoi na przeszkodzie połączeniu aktywnie spędzonego dnia z wieczorną imprezą w klasycznym wydaniu. Co więcej, jeśli spotkanie firmowe będzie odbywało się w hotelu, przed wyjściem na parkiet pracownicy będą mogli zregenerować się w luksusowym SPA.

śr. ocena 5 / głosów 5