Pokazy pirotechniczne na weselu. Atrakcja warta rozważenia?

Banałem jest stwierdzenie, że wesele mamy raz w życiu, więc warto uczynić je niezapomnianym przeżyciem. Jednak jest banałem prawdziwym. To dzień, w którym można sobie pozwolić na więcej, by uczcić tak ważną okazję – dać wyraz poczuciu szczęścia, radości, nadziei na dobrą przyszłość. Mamy wyjątkowy ubiór, piękny wystrój miejsca, odświętne menu. Dlaczego nie dopełnić ich wyjątkowym pokazem pirotechnicznym?

sztuczne-ognie

Pokaz pirotechniczny na weselu jest wart rozważenia z co najmniej kilku powodów. Prócz wymienionej już odświętności za pokazami przemawia poziom atrakcyjności oferty. Przy dzisiejszych możliwościach technicznych pokaz sztucznych ogni można zsynchronizować z muzyką i stworzyć prawdziwy spektakl, dostosowany do miejsca wesela, ukształtowania terenu, liczby gości. Czas odpalania poszczególnych ładunków jest do ustalenia i jest ściśle przestrzegany.

Tempo wystrzałów, kolory i rozmach prezentacji dostosowuje się do oczekiwań zamawiających. Możliwości są naprawdę duże.  – zapewnia fachowiec z firmy Click Pyro & Art  z Pruszcza Gdańskiego, która od 1995 r. przygotowuje profesjonalne pokazy pirotechniczne mi. in.: na wesela.

Jaki pokaz pirotechniczny na wesele?

Najefektowniejsze są widowiska wyróżniające się dużą dynamiką i łączeniem różnych rodzajów  efektów pirotechnicznych. Firmy używające tzw. ładunków specjalnych potrafią wyczarować dla państwa młodych i ich gości przeróżne „wzory”, w jakie układają się fajerwerki: fontanny, wachlarze, kurtyny, dla osiągnięcia dodatkowych efektów stosują specjalistyczny sprzęt: wyrzutnie kątowe, które dają efekt panoramiczny, ładunki sekwencyjne. Wcześniej ustala się wspólnie z klientami scenariusz pokazu. Możliwe jest nawet wyczarowanie wirujących w powietrzu serduszek czy słońc – by osiągnąć takie efekty, niektóre firmy w ofercie ślubnej stosują produkty techniczne umieszczane na specjalnych stelażach.

Czy pokazy pirotechniczne są bezpieczne?

Najważniejsze, to nie działać na własną rękę, bo w tym przypadku ryzyko jest zbyt duże. Pokazy pirotechniczne przygotowywane na wesela przez profesjonalne firmy, takie jak Click Pro & Art  są bezpieczne, bo firma korzysta ze sprawdzonych, atestowanych materiałów. Jeśli nawet najbardziej szalony pokaz sztucznych ogni będzie przygotowany z głową, możemy spać spokojnie. Dodatkowo firma zajmie się załatwieniem formalności, doradzi najlepszy scenariusz pokazu, sprawdzi teren. Ciekawym pomysłem jest ofiarowanie pokazu pirotechnicznego na wesele jako prezentu – niespodzianki.

śr. ocena 5 / głosów 5