Wyjazd w góry, czyli przepis na udaną imprezę firmową

Wyjazdowe imprezy firmowe stanowią dziś złoty standard, pozwalający na zacieśnienie więzi między pracownikami. Zintegrowany zespół lepiej się dogaduje i jest w stanie sprostać codziennym wyzwaniom. O dobry klimat w biurze możemy zatroszczyć się w bardzo prosty sposób, korzystając z dobrodziejstw klimatu… górskiego. Przytulne hoteliki stoją otworem, zapewniając kameralną atmosferę oraz szczyptę dobrej zabawy.

impreza firmowa

Lokalizacja ma znaczenie

Miejsce na imprezę firmową powinno być wybrane w przemyślany sposób. Korzystanie z usług ogromnych ośrodków konferencyjnych w centrach dużych miast bywa kuszące, choć nie zawsze sprawdza się w praktyce. Hałas, gwar, nadmiar bodźców i obecność niekoniecznie potrzebnych rozrywek uniemożliwiają pełne cieszenie się wypoczynkiem. Korzystniej pod względem wzajemnej integracji wypadają zaciszne zakątki, położone na łonie natury. Przytulny ośrodek wypoczynkowy w górskiej scenerii Kotliny Kłodzkiej to miejsce wręcz stworzone do organizacji pobytów grupowych. Nic dziwnego, że pensjonaty takie jak Hotelik Orański cieszą się ogromnym uznaniem gości z całej Polski, także tych biznesowych.

Moc atrakcji po godzinach

Miłe rozmowy przy suto zastawionym stole to doskonała metoda na bliższe poznanie towarzyszy, których na co dzień jedynie mija się w biurowych korytarzach. W zależności od sezonu, można zdecydować się na biesiadę przy kominku lub grillową ucztę na świeżym powietrzu. Hojna porcja jadła i porządny napitek urzekną wybornym smakiem i cudownym wyglądem. W górskim pensjonacie to wszystko jest osiągalne niskim kosztem. Impreza w Sudetach wręcz ubogaci… o pozytywne doświadczenia! Sporo osób po takim przeżyciu powraca w to samo miejsce, organizując wesela, komunie i inne imprezy okolicznościowe.

Konferować też trzeba…

Szukając ośrodka wypoczynkowego nie wolno zignorować konferencyjnej części firmowego wypadu. Jak wspomnieliśmy, zdawanie się na ogromne ośrodki szkoleniowe bywa ryzykowne. Na szczęście, rozwój infrastruktury wypoczynkowej sprawił, że nawet mniejsze pensjonaty posiadają zadowalające zaplecze biznesowe. Hotelik Orański w Stroniu Śląskim oddaje do dyspozycji gości salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik, ekran i flipchart. To wszystko czego trzeba do organizacji kameralnej konferencji i szkolenia w gronie zaufanych pracowników. Czas pracy, czas zabawy – niezależnie od okoliczności, wyjazd firmowy w góry to murowany sukces. Skorzystają na nim pracownicy, a także sama firma.