Napisy 3D – stylowa pamiątka i dekoracja

Lubimy wspomnienia. Swoje wspólne doświadczenia, bycie razem, przeżyte wspólnie momenty, wymianę swoich chwil i imion. Lubimy też pamiątki w „żywej formie”. Odchodzimy jednak od niefunkcjonalnych gadżetów, które po czasie schodzą na dolną półkę… alternatywą dla nich są mówiące same przez siebie napisy, które nie tracą na wartości. Każde imię – i nie tylko – jest unikatowe. Nawet jeśli się powtarza, jest jedyne w swoim rodzaju. Czy coś więcej? – Oczywiście!

dekoracje w formie liter 3D

Ciężar… a może waga słów?

Niektóre słowa są traktowane jako frazy, nad którymi trzeba się nieźle zastanowić, zanim zdecydujemy się je z siebie wydobyć. Nad wyznaniami miłości zastanawiać się przychodzi nam często przekrojowo przez całe życie… i przez całe to życie wyznania owe wspominać nam się zdarza. Słowa są ważne od zawsze, a odkąd mamy możliwość przelewać je zdalnie za pomocą komputera, bardziej musimy je w myślach ważyć. Zanim naciśniemy „enter”, musimy zastanowić się, czy na pewno kierujemy wiadomość do dobrego adresata?

Słowa, których można dotknąć

Wracając do powyższego, nie bez powodu na rynku możemy znaleźć dziś… słowa namacalne. Dosłownie namacalne, pamiątki i dekoracje w formie napisów 3D, które przemawiają same za siebie. To estetyczne i uniwersalne dekoracje, które uzupełnią niemalże każdą przestrzeń. Litery z MDF wpasowują się w pokój niewinnej istoty, we wnętrze usiane czernią, czy we wnętrze, które jeszcze nie ma swojej tożsamości. Napis 3D to nie bez powodu tak prosta definicja: to może być imię z MDF wykonane na zamówienie, tabliczka z nazwą miejscowości z MDF, czy na przykład prosty napis, jak tabliczka „I love” z MDF. Każda z nich będzie tak samo wyjątkowa, nawet jeśli fizycznie podobna – bo tu najważniejsza jest intencja i dedykacja…

Niczym zdjęcia za dawnych lat…

Jak mówi nam przedstawiciel firmy „Wajdrew” ze Skawy, napisy 3D to dziś swojego rodzaju alternatywa do zdjęć porozwieszanych i porozkładanych po domu. Jeszcze pewien czas temu naturą była selekcja kliszy i wydruk tych najlepszych kadrów – dziś robimy zdjęcia hurtowo i to nie tylko w ważniejszych chwilach. Napisy 3D z MDF to alternatywa do prostych, obramowanych fotografii osób najważniejszych w przestrzeni albo wsparcie (dosłownie i w przenośni) do zdjęć. To namacalne – dosłownie – napisy z ważnymi słowami, głównie imionami, stanowiące podporę wizerunków najważniejszych domowników albo użytkowników danej sfery. Proste, zwykłe, niby niczym z pozoru się nie wyróżniające, a jednak wyjątkowe. Proste – a stylowe, zwykłe – a jednak indywidualne, niby niczym z pozoru się nie wyróżniające – a jednak unikatowe. Napisy 3D z płyt MDF są niczym same zdjęcia: jedyne w swoim rodzaju, upamiętniające jedyne w swoim rodzaju wydarzenia… od narodzin po rodzinne wakacje, od pokolenia do pokolenia.

śr. ocena 5 / głosów 1