Nowości na rynku budowlanym – blachodachówka Finish Profiles

Polski rynek budowlany jest bardzo mocno rozwinięty, jeśli chodzi o produkcję materiałów służących na pokrycia dachowe. Jedną z wiodących firm jest Traffic Blachy&Dachy, która istnieje na rynku ponad 20 lat. Swoją dystrybucję prowadzi na województwo podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie i mazowieckie. Firma Traffic Blachy&Dachy cieszy się licznymi klientami z zagranicy państw Polski. Stale się rozwija i rozszerza swój dotychczasowy asortyment, niedawno stała się oficjalnym dystrybutorem blachodachówki Blachotrapez.

Czołową specjalnością firmy Traffic Blachy&Dachy jest produkcja pokryć dachowych z blachy (blachodachówka, blacha trapezowa i rąbek stojący), blach elewacyjnych oraz konstrukcyjnych. Duży sukces osiągnęła dzięki posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego produkcji fińskiej. Powstała sieć dystrybucyjna zwiększona o blachodachówkę Blachotrazpez składa się z wielu punktów handlowych oraz placówek prowadzonych przez niezależnych partnerów.

Finish Profiles

Renomowaną firmą na rynku materiałów budowlanych służących do tworzenia pokryć jest Finish Profiles. Firma charakteryzuje się wieloletnim stażem oraz doświadczeniem, zawsze oferuje towar bardzo wysokiej jakości i trwałości. Regularnie poszerza i unowocześnia swój park maszynowy, dzięki temu wprowadza innowacyjne produkty spełniające najskrytsze wymagania klientów. W asortymencie Finish Profiles znaleźć można między innymi:

  • blachodachówkę modułową
  • blachę na rąbek stojący
  • blachę trapezową

Finish Profiles posiada własną linię produkcyjną i z tego powodu oferuje swoje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Cała produkcja oparta jest na surowcach najwyższej jakości, które pochodzą z najbardziej doświadczonych i europejskich koncernów hutniczych. Kluczowymi dostawcami surowców są przede wszystkim firmy:

  • ArcelorMittal
  • SSAB

Finish Profiles posiada doświadczenie i dużą wiedzę, którą umie doskonale przełożyć na cały proces produkcyjny. Zawsze trzyma się pierwotnej zasady i według niej wykonywana jest całość zamówienia z jednej partii materiału, dzięki temu przez cały okres użytkowania pokrycia zachowana jest jednorodność. Firma dodatkowo zapewnia doskonałą estetykę swoich pokryć dachowych, poprzez optymalizację połaci dachowych (zminimalizowanie ilości połączeń arkuszy na dachu).

Najważniejsze produkty firmy Finish Profiles

Finish Profiles prowadzi sprzedaż blachodachówki, paneli dachowych i blachy trapezowej o wysokiej jakości i wyjątkowo konkurencyjnej cenie. Szczególnym autorytetem może pochwalić się blachodachówka modułowa.

Blachodachówka modułowa od Finish Profiles rozpoznawalna i uwielbiana jest dzięki posiadaniu głębokich przetłoczeń, odznaczającego się podcięcia dolnej krawędzi oraz nowoczesnego kształtu. Wiele osób uważa, że tego typu blachodachówka to doskonałe rozwiązanie pod względem ekonomicznym, estetycznym i funkcjonalnym.

Blachodachówka modułowa jest lekka, wydajna i łatwa w transporcie oraz montażu. Produkcja blachodachówki odbywa się przy wykorzystaniu stalowej blachy o grubości 0,5 milimetra. Przy każdym zakupie dowolnej ilości materiału blachodachówki modułowej dodatkowo dołączony jest niezbędny zestawy akcesoriów do montażu: wkręty, taśmy, uszczelki, kołnierze i inne elementy. Blachodachówka modułowa dostępna jest pod postacią czterech wzorów:

  • John Steel
  • John Steel L
  • Mary Steel
  • Mary Steel L

Blachodachówka John Steel

Blachodachówka John Steel wybierana jest głównie przez osoby bardzo mocno ceniące wygląd dachu, ponieważ uznawana jest za najbardziej estetycznie wyglądający materiał służący na pokrycia dachowe.

Charakteryzuje się wysokim przetłoczeniem fali oraz dolnym podcięciem krawędzi. Blachodachówka John Stell jest wynikiem wykorzystania surowców z wiodących producentów hutniczych takich, jak SSAB ze Szwecji oraz RUUKKI z Finlandii. Blachodachówka John Stell L różni się od Johns Stell jedynie długością pojedynczego modułu.

John Stell posiada długość 350 milimetrów, wysokość profilu 65 milimetrów, grubość blachy 0,5 milimetra, szerokość całkowitą 1181 milimetra. Natomiast blachodachówka John Stell L może mieć długość nawet do 400 milimetrów.

Blachodachówka Mary Steel

Blachodachówka Mary Steel to kolejny przykład eleganckiej blachodachówki modułowej. Cała produkcja Mary Stell jest efektem odwzorowania dachówek reńskich posiadających jedno szerokie wgłębienie. Blachodachówka Mary Steel ułożona na dachu wygląda bardzo kunsztownie i spokojnie. Najchętniej wybierają ją właściciele domów jednorodzinnych posiadających budynki o prostej bryle.

Blachodachówka Mary Steel posiada długość 350 milimetrów, wysokość profilu 51 milimetrów, grubość blachy 0,5 milimetra, szerokość całkowitą 1211 milimetra. Różnica w przypadku blachodachówki Mary Stell L to jedynie długość pojedynczego arkusza, która może mieć od 350 do 400 milimetrów.

śr. ocena 4.1 / głosów 69