Czym charakteryzują się naszywki drukowane?

Naszywki od wielu lat są modowym hitem. Można je zobaczyć na kurtkach, spodniach, czapkach czy plecakach. Drukowane naszywki są ciekawym rozwiązaniem, które nadaje ubraniom i dodatkom indywidualnego charakteru, a firmom pozwala wyróżnić swoje produkty i sprawić, że będą rozpoznawalne już na pierwszy rzut oka. Czym charakteryzują się drukowane naszywki i jaki jest sposób ich wykonywania?

Dopracowane w najmniejszym calu

Naszywki drukowane wykonywane są metodą sitodruku. Powstają na różnego rodzaju materiałach: foliach (także odblaskowych i przezroczystych), materiałach skórzanych i skóropodobnych oraz kombinacjach wyżej wymienionych. Metoda ta pozwala na realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu – naszywkitłoczone i wykrawane na rozmiar. Zaawansowana technika sitodruku pozwala na wykorzystanie tysięcy kolorów. Mogą to być zarówno wzory o jednolitym kolorze, jak i wielobarwne emblematy z przejściami kolorystycznymi czy cieniowaniami. Naszywki mogą być okrągłe, prostokątne, ale także o nieregularnych kształtach.

Naszywki drukowane charakteryzują się doskonałą jakością, wyrazistością oraz wiernym oddaniem detali. Są alternatywą dla haftowanych naszywek, ponieważ nie każdy skomplikowany wzór może zostać odzwierciedlony techniką haftu. W ofercie naszywek drukowanych można znaleźć: naszywki na buty, naszywki na spodnie czy naszywki na plecaki.

Równie ważna jak estetyka naszywki jest jej trwałość, na którą przede wszystkim wpływa wybór materiału. Wyjątkową trwałością wyróżniają się naszywki na materiałach skóropodobnych. Umieszczone na ubraniach czy akcesoriach, nawet po kilku praniach prezentują się estetycznie. Zastosowanie nowoczesnej technologii sitodruku także zapewnia podwyższoną trwałość. Nawet po dłuższym czasie użytkowania, wzór pozostaje dobrze widoczny, a barwy nie tracą na intensywności.

Wyjątkowe i niepowtarzalne

Popularność naszywek to prawdziwy fenomen. Jak mówi przedstawiciel firmy Imar, która od ponad 20 lat funkcjonuje na rynku naszywek i breloków:

Kiedyś naszywki na ubrania, z którymi trudno było się rozstać, naszywały nam nasze mamy. Dzisiaj różnego rodzaju naszywane aplikacje są hitem wybiegów mody i to niejednego sezonu. Pojawiają się nawet na butach. Te ozdobniki to pole do popisu dla każdego. Każdy sam może zmienić starą, nudną kurtkę czy jeansy w hit sezonu. Wystarczy zaprojektować swoją naszywkę, wysłać ją do nas, a my zrobimy całą resztę. Produkowane przez nas naszywki powstają przy użyciu techniki sitodruku, ale także tłoczenia prądami wysokiej częstotliwości oraz mikrowtrysku PCV.

Naszywka wykonana według własnego projektu, z imieniem, pseudonimem albo ważną datą jest fantastycznym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Firmowa naszywka z logiem może być świetnym gadżetem np. na firmową imprezę integracyjną. Sprawdzą się również świetnie do dekoracji odzieży firmowej.

śr. ocena 5 / głosów 5