Dodatki krawieckie z logo firmy – doskonały sposób na personalizację produktów

Żyjemy w dobie brandów, marek, linii produktowych i logotypów. Bez pozostawienia widocznego „podpisu” na wyrobach odzieżowych czy galanteryjnych trudno jest obecnie zaistnieć na rynku na szerszą skalę. Poza tym nie od dziś wiadomo, że często to właśnie metka czyni dany produkt bardziej pożądanym od innego, podobnego. Otóż to: metka? A może pora wyjść nieco poza utarte schematy i umieścić emblemat firmy na różnego typu dodatkach krawieckich?

Metkę nierzadko można wyrwać. Jeśli jest wykonana z nieprzyjemnie drapiącego materiału, osoba nosząca ubranie pozbędzie się jej z tym większą przyjemnością, zapamięta też producenta danego wyrobu niekoniecznie z sympatią. Z kolei sporych rozmiarów napis nadrukowany czy naprasowany na tkaninę może okazać się zbyt ostentacyjny. Nie do każdego stylu też takie rozwiązanie w ogóle pasuje.

Integralny element stroju

Warto więc rozważyć opatrzenie logotypem naszego przedsiębiorstwa, nazwiskiem projektanta czy po prostu nazwą danej kolekcji elementów i tak przecież wchodzących już w skład konkretnego produktu. Są być nimi chociażby napy, guziki, nity czy springi. Współczesna technologia – poprzez grawerowanie lub z wykorzystaniem lasera – umożliwia umieszczenie na nich praktycznie dowolnej grafiki według oryginalnego projektu.

Stylowy dodatek

Takie detale świadczą o dbałości producenta o najmniejsze szczegóły, podnosząc tym samym prestiż jego marki. W podobnej roli sprawdzą się też różnego rodzaju przyszywane blaszki czy etykiety ze skóry, których obecność w konkretnym wyrobie podyktowana jest nie tyle ich funkcjonalnością, ile kwestiami estetycznymi. Opatrzone logotypem lub nazwą firmy, staną się oryginalną ozdobą wyróżniającą dany produkt wśród wielu innych.

Jeszcze więcej możliwości

Warto w tym miejscu wspomnieć, że grafika czy napis będą kolorowe, jeśli takie jest właśnie nasze życzenie. Wybrany rodzaj dodatków może też zostać polakierowany i przyjąć wybrany przez nas odcień. Taką usługę świadczy chociażby firma Krawgors, odpowiadając na rosnące zainteresowanie branży modowej tego typu oryginalnymi rozwiązaniami.

Nie tylko moda

Mogą z nich skorzystać zresztą nie tylko projektanci i firmy odzieżowe, ale też przedsiębiorstwa prowadzące działalność w zupełnie innych sektorach. Dodatki krawieckie z ich logotypem posłużyć mogą do wyrobu gadżetów reklamowych i służbowych uniformów, przy czym i jedno, i drugie to doskonały sposób na pozytywne wzmocnienie identyfikacji wizerunku firmy na wielu płaszczyznach.