Drobne AGD. Co wchodzi w jego skład?

Drobne AGD musi znaleźć się w każdym domu. Należące do niego produkty dość szybko się zużywają, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących, co powinno zachęcić właścicieli m.in. sklepów wielobranżowych do włączenia ich do swojej oferty. Jakie produkty należą do grupy drobnych artykułów gospodarstwa domowego? Sprawdź i dopasuj swoją ofertę do potrzeb twoich klientów.

Drobne AGD – dlaczego warto włączyć je do swojej oferty?

Produkty należące do grupy drobnego AGD można dziś kupić w niemal każdym sklepie. Dostępne są zarówno w wielobranżowych sieciówkach, dużych supermarketach, jak i małych, osiedlowych sklepikach, których właściciele chcą osiągać duże zyski, oferując swoim klientom dostęp do bogatego asortymentu oraz możliwość zakupu wszystkich potrzebnych im produktów w jednym miejscu. Dziś już nikogo nie dziwi, że w sklepie odzieżowym możemy kupić też zastawę stołową oraz akcesoria kuchenne, a w sklepie spożywczym, obok chętnie kupowanych produktów codziennego użytku, wyeksponowane są deski do krojenia, formy do pieczenia ciast czy czajniki oraz rondle.

Produkty wchodzące w skład drobnego AGD cieszą się ogromną popularnością. Klienci chcą kupować je przy okazji codziennych zakupów i doceniają możliwość wyboru spośród różnorodnego asortymentu nie tylko, gdy udają się na zakupy do dużego supermarketu – wyjaśnia specjalista z hurtowni POLKA.

Co wchodzi w skład drobnego AGD?

Drobne AGD to przede wszystkim akcesoria, z których korzystamy każdego dnia w naszej kuchni. Możemy tutaj wyróżnić, m.in.:

  • drobne AGD spożywcze, czyli np. papiery śniadaniowe, woreczki do lodu, rękawy do pieczenia, woreczki śniadaniowe, papiery do pieczenia, jednorazowe, aluminiowe foremki do pieczenia, filtry do kawy itp.,
  • drobne AGD drewniane, czyli np. deski do krojenia, drewniane tłuczki, łopatki, nożyki, wałki itp.,
  • drobne AGD szklane, czyli np. dzbanki, szklanki, naczynia żaroodporne, salaterki itp.,
  • drobne AGD metalowe, czyli np. suszarki do naczyń, blachy do pieczenia ciast, maszynki do makaronu, chochle, tarki do warzyw itp.

Do drobnych artykułów gospodarstwa domowego należą także garnki, chlebaki, czajniki, patelnie, sztućce oraz wiele, innych i przydatnych w każdym domu produktów, które warto zaoferować swoim klientom. W przypadku poszukiwania dostawcy drobnego AGD warto zwrócić uwagę na jakość oferowanych produktów oraz ich cenę. Ważne, aby zaopatrywać się jedynie w hurtowniach zapewniających dostęp do różnego asortymentu, bo kompleksowe zakupu w jednym miejscu ułatwiają życie nie tylko korzystającym z usług właścicieli sklepów klientów, ale i samym przedsiębiorców.

śr. ocena 5 / głosów 4