Torba – najlepszy nośnik reklamy

Reklamowanie swoich produktów i usług jest w dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Najczęściej „termin” reklama kojarzy nam się z telewizyjnymi spotami reklamowymi, grafikami widzianymi w prasie lub reklamami multimedialnymi na stronach internetowych. Prawda jest jednak taka, że nośnikami reklam mogą być również przedmioty codziennego użytku. Niepozorna torba foliowa (nie bez przyczyny nazywana „reklamówką”) posiada kilka cech, które czynią z niej niezastąpiony nośnik reklamy.

torby reklamowe

Widoczność

Reklamówki to zazwyczaj torby o rozmiarach wystarczających, by pomieścić spore ilości zakupów. Duże logo na jej bokach jest doskonale widoczne z małej odległości i od razu rzuca się w oczy nawet w dużym tłoku. Ponadto logo przemieszcza się wraz z osobą korzystającą z torby, a więc ma szanse być zauważone przez bardzo dużą liczbę potencjalnych klientów. Warto pamiętać, że zadaniem reklamy w tej formie nie jest nakłanianie do korzystania z usług danej firmy, lecz sprawienie, by jej wizerunek zakodował się w pamięci potencjalnego klienta.

Praktyczność

Torby foliowe przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Wiele osób zbiera reklamówki, które są wykorzystywane aż do momentu ich zniszczenia. Dzięki temu firma jest w stanie czerpać długoterminowe korzyści z każdego klienta – nawet osoba, która skorzystała z jej usług tylko raz, ale wielokrotnie wychodzi na zakupy z torbą oznaczoną jej logo, nieświadomie przyczynia się do upowszechniania wizerunku firmy.

Niskie koszty

Folia LDPE (Low Density Polyethylene) jest materiałem bardzo tanim, dlatego na zakup wykonanych z niej toreb może sobie pozwolić praktycznie każda firma z branży handlowej. Wydanie kilkuset egzemplarzy reklamówek może przynieść podobny efekt bardzo podobny do zainwestowania w zdecydowanie droższe formy reklamy zewnętrznej. Pamiętajmy, że reklamówki są ponadto nośnikiem mobilnym, a dzięki temu, że można je wykorzystywać wielokrotnie, znacznie zwiększa się czas ich oddziaływania na potencjalnych klientów.

Produkcją wysokiej jakości toreb reklamowych z folii LDPE zajmuje się firma Palko-Plast z Warszawy. Produkt jest ekologiczny pod względem produkcji jak i w użytku codziennym. Dzięki bardzo krótkim terminom realizacji zamówień, dużej elastyczności w zakresie ilości zamawianych egzemplarzy toreb oraz kompetentnej obsłudze przedsiębiorstwo od lat cieszy się dużym uznaniem swoich klientów.