Używana plandeka, firanka, chłodnia. Którą markę wybrać?

Właściciele firm transportowych wiedzą, że sprawnie działający i odpowiednio wyposażony park samochodów ciężarowych, stanowi podstawę udanego biznesu. Koszty związane z prowadzeniem takiej działalności, szczególnie na początku, mogą być jednak bardzo wysokie. Na szczęście z pomocą przychodzą firmy, oferujące używane naczepy firanki, chłodnie czy plandeki. Powstaje tylko pytanie, na jaką markę warto postawić?

Znane i cenione marki

Obecnie na rynku funkcjonuje wielu producentów samochodów, naczep oraz innych produktów, składających się na wyposażenie pojazdu ciężarowego. Które spośród nich będą godne naszego zaufania? Na jaką markę warto postawić przy zakupie używanych naczep? Z pewnością godne polecenia są takie firmy jak KRONE czy Wielton. Na szczególną uwagę zaś zdecydowanie zasługuje marka Schmitz Cargobull. Dlaczego?

Schmitz Cargobull – marka na miarę czasów

Schmitz Cargobull należy do grona światowych liderów w produkcji naczep różnego typu. Nowe rozwiązania, wprowadzane przez tę firmę, bardzo często stają się wzorem, dla innych producentów pojazdów użytkowych oraz i ich wyposażenia. Ponadto, co niezwykle istotne dla przyszłych użytkowników, oprócz rozbudowy asortymentu, firma pomaga swoim klientom w efektywnym i ekonomicznym jego eksploatowaniu.

Kolejną ważną rzeczą, na którą warto tutaj zwrócić uwagę jest fakt, że spośród pojazdów, wychodzących z fabryk Schmitz Cargobull, naczepa chłodnia uchodzi za wzór pojazdów tego typu. Wielu innych producentów odnosi się do niej przy tworzeniu własnych chłodni. Niepodważalnym atutem naczep chłodni Schmitz Cargobull jest trwały oraz niezawodny agregat chłodniczy, wyposażany w silnik, którego moc chłodnicza i zdolność do utrzymywania właściwej temperatury zużywa oszczędne ilości paliwa – wyjaśnia ekspert, nasz rozmówca z Centrum Samochodów Używanych Nijhof-Wassink w Kutnie.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku naczep, powszechnie nazywanych „firankami” czy plandek. Produkty te, sygnowane znakiem marki Schmitz Cargobull, wyróżniają się wysoką jakością, dużą użytecznością oraz solidnością wykonania.

Używana plandeka, firanka, chłodnia – czy warto w nie inwestować?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: zdecydowanie tak. Szczególnie, jeśli zdecydujemy się wybrać sprzęt marki, o której wspominaliśmy wyżej. Pomimo upływu czasu, naczepy i plandeki tak dobrej jakości będą bowiem wciąż świetnie służyły – sprawnie i niezawodnie.

Należy jedynie pamiętać o tym, aby szukać tego typu produktów wśród ofert profesjonalnych i doświadczonych firm, zajmujących się na co dzień sprzedażą używanych pojazdów ciężarowych oraz naczep. Korzystając z usług takich firm, możemy mieć pewność, że zakupiony towar spełni wszystkie nasze oczekiwania.

śr. ocena 5 / głosów 5