Zaprojektuj etui z filcu na laptop

Filc jest materiałem niezwykle uniwersalnym oraz nadzwyczajnie modnym, nie należy więc się dziwić, że znajduje on zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Nie tylko jako materiał na ubrania ale również jako materiał na podkładki do mebli oraz na torby. Ponieważ filc jest bardzo praktyczny ze względu na łatwość w konserwacji materiału firma Youpibag stworzyła filcowe pokrowce na laptopa, tablet i komórkę.

Zaprojektuj swoje etui

W tym sklepie zaprojektujesz etui samodzielnie używając rozbudowanego kreatora pokrowców. To urządzenie pozwoli urzeczywistnić wizję twojego etui na laptopa. Każde etui filcowe posiada kieszeń z wyjątkową grafiką na której możesz umieścić własne zdjęcie. Kieszeń na życzenie może być powiększona, aby zmieściła więcej wyjątkowych rzeczy w środku. Etui szyte są na wymiar dzięki czemu masz całkowitą gwarancję, że będą pasowały idealnie do twojego urządzenia. Filcowy pokrowiec na laptopa lub tablet posiada cztery rodzaje zapięcia do wyboru. Dostępnymi zapięciami w Youpibag są: magnez, zamek, karabińczyk oraz guzik. W przypadku etui na laptop możesz wybrać dodatkowo powiększoną kieszeń i rączkę.

Na początku artykułu stwierdziliśmy, że pokrowce filcowe bardzo łatwo utrzymać w odpowiednim stanie, a koszt tych zabiegów w przeciwieństwie do skóry jest zerowy. Najłatwiejszym sposobem konserwacji filcu jest maszynka do kłaczków, a jeżeli jej nie masz to zwykły ostry nóż kuchenny. W związku z powyższym, tak wykonany pokrowiec to świetny pomysł na prezent urodzinowy lub dowolną inną okazję. Pokrowce są niezwykle funkcjonalne, a ponadto łatwe w pielęgnacji