Kiedy i dlaczego warto zamawiać plandeki na wymiar?

Plandeki produkowane na wymiar są zamawiane dla zabezpieczenia rzeczy o nietypowych rozmiarach. Są wykorzystywane jako plandeki magazynowe, ogrodowe, budowlane, rolnicze czy samochodowe. Pozwalają zabezpieczyć towary przed uszkodzeniami mechanicznymi lub atmosferycznymi. Mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze i kształcie. Na zamówienie wykonuje się plandeki kwadratowe, skośne, z wycięciami, okrągłe i wiele innych.

Plandeka

Plandeki  mogą być zrobione z materiałów o różnej grubości. Doskonale sprawdzają się jako plandeki na paletach, jako przykrycie basenów ogrodowych czy piaskownic, plandeki na ogrodzenia i altany, a także namioty handlowe i nietypowych rozmiarów plandeki samochodowe i kolejowe. Dodatkowo zasłony czy kotary.

Zamówienie plandeki na wymiar jest również doskonałym pomysłem, kiedy chcemy umieścić na niej swoje treści reklamowe.

Druk i malowanie na plandekach

Rozmiar i kształt plandek to jeden argument za robieniem plandeki  na miarę. Drugim jest  umieszczenie na plandece swojej informacji – logo, nazwy firmy, treści reklamowych i informacyjnych, na których szczególnie nam zależy. Obecnie wyspecjalizowane firmy zajmujące się produkcją i naprawą plandek wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możliwe jest wykonanie wysokiej jakości druku na powierzchni plandeki. Na Pomorzu taką kompleksową obsługą zajmuje się gdańska firma Erka. Co więcej, na życzenie możliwe jest również ręczne malowanie plandek.

Dlaczego jeszcze warto zamawiać plandeki  na wymiar ?

  • Plandeka zamawiana na miarę cechuje się wysoką wytrzymałością na rozerwanie.
  • Rozmiary plandek produkowane  na zamówienie zgodnie ze wskazówkami i projektem są idealnie dopasowane do rzeczy lub produktów, które mają okrywać.
  • Plandeki wykonywane na wymiar są odporne na promieniowanie UV i wodoszczelne.
  • Możliwość wyboru materiału, z którego ma być zrobiona plandeka oraz kolorów czy rodzaju zapięć.
  • Możliwość wyboru  sposobu montażu lub dodatkowego wzmocnienia we wskazanym miejscu.
  • Szybki, dostosowany do wymagań klienta termin realizacji.
  • Gwarancja długiego okresu eksploatacji.

Dodatkowo w firmach specjalizujących się w produkcji plandek na zamówienie, mamy zapewniony profesjonalny serwis w przypadku uszkodzenia plandeki. Naprawa możliwa jest nie tylko w serwisie, ale również u klienta, a nawet na drodze w przypadku plandek samochodowych.

Ponieważ współcześnie plandeki mają bardzo szerokie zastosowanie, to przy zakupie warto zdecydować się na zlecenie jej wykonania pod indywidualne zapotrzebowanie, z wysokiej jakości materiałów i z możliwością dodatkowego wykorzystania powierzchni plandeki na cele reklamowe – słowem zamówić plandekę na wymiar.

śr. ocena 5 / głosów 1