Co rok nowy Fiat! Poznaj auta w abonamencie

Myślisz o nowym samochodzie, ale szukasz atrakcyjnej oferty? Leasing lub kredyt nie są dla Ciebie? Skorzystaj z nowych możliwości, jakie daje Ci Fiat i co roku miej możliwość wyjechania z salonu zupełnie nowym samochodem! Auta w abonamencie to wygodny i korzystny sposób na posiadanie solidnego auta. Sprawdź, dlaczego to się opłaca.

Auto na abonament – wygodnie i szybko

Poszukiwania nowego auta nie zawsze należą do przyjemności. Jeśli decydujesz się na kupno za gotówkę, długo rozważasz podjęcie ostatecznej decyzji. Wzięcie samochodu w leasing wiąże się z koniecznością załatwiania szeregu formalności. Kredyt to z kolei zbyt duże obciążenie dla Twojej kieszeni? Czas na zupełnie nową możliwość w postaci abonamentu. To nowoczesne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcieliby wyjechać w salonu zupełnie nowym autem, a przy tym korzystać z szeregu możliwości oferowanych przez autoryzowane serwisy Fiata. Finansowanie polega na spłacie stałego, ustalonego w ramach umowy abonamentu. Czy różni się jednak ta forma spłaty od kredytu czy leasingu?

Pełen pakiet usług w ramach abonamentu

Dzięki abonamentowi możesz cieszyć się nowym samochodem bez ograniczeń. W ramach umowy Fiat zapewnia Ci regularne przeglądy techniczne, sezonową wymianę opon, serwisowanie samochodu, a także ubezpieczenie AC, OC lub NW. Możesz zatem do korzystać z możliwości swojego samochodu. Nie musisz pamiętać o przeglądach czy wymianie części, ponieważ tym wszystkim zajmie się za Ciebie autoryzowany serwis Fiata. Po upływie 11 lub 23 miesięcy (w zależności od umowy) masz trzy wyjścia: możesz wymienić samochód na zupełnie inny model, zachować auto i odkupić je lub zwrócić pojazd i zrezygnować z dalszej współpracy.

Co możesz w ten sposób zyskać?

Abonament skierowany jest zarówno do firm, jak i osób fizycznych. To idealna opcja dla tych, którzy nie chcą kupować nowego auta za gotówkę i chcieliby po pewnym czasie cieszyć się jazdą kolejnym, nowym samochodem. Do tego nie muszą martwić się o dodatkowe koszty ubezpieczenia czy serwisu, ponieważ wszystkie opłaty zostają wliczone w abonament. Wszystko to bez wpłaty własnej w wygodnym systemie ratalnym. Wystarczy podjąć decyzję i wybrać auto, które wpadnie Ci w oko.