Pakiety wyposażeniowe smart

Indywidualizm to jedna z podstawowych wartości, wyznawana przez markę smart. Dzięki odpowiednim pakietom wyposażenia, otrzymujemy pojazd z charakterem – dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań.

wyposazenie smart

Wybór wyposażenia smarta nie nastręcza problemów. Katalog ofertowy jest tak bogaty, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Preferujesz wersję usportowioną, komfortową, a może jasno oświetloną? Skala możliwości jest naprawdę szeroka.

Pakiety sportowe BRABUS i Sleek Style

Sportowe wersje smarta to wymarzona opcja dla osób, ceniących doskonałe wrażenia jezdne. Opuszczone zawieszenie obniża środek ciężkości i zapewnia lepsze trzymanie się drogi, a sportowe pedały i trzyramienna kierownica pozwalają ,,czuć” auto w wyjątkowy sposób. Do dyspozycji klientów są oddane pakiet sportowy BRABUS-a, w wersjach passion, prime i proxy, a także niezależny pakiet Sleek Style. Charakterystyczne spoilery BRABUS – przedni i tylny – czynią auto sportowym także z wyglądu. Designu dopełniają stylowe obręcze kół ze stopu metali lekkich.

Miejski dynamizm, czyli Urban Style

Smarty od zawsze kojarzyły się z autami dynamicznymi, o typowo miejskim przeznaczeniu. Dla osób, brylujących po ,,betonowej dżungli”, opracowano specjalnie pomyślany pakiet Urban Style. W jego wyposażeniu znajdują się m.in. obniżony układ jezdny, charakterystyczne osłony nadkoli z napisem ,,smart”, a także sportowe pedały i wielofunkcyjna kierownica.

Dla praktycznych. Pakiet schowków

Każdy przedmiot znajdzie tu swoje miejsce – mowa o kabinie smarta, wyposażonej w pakiet schowków. W jego skład wchodzą: zamykany na klucz schowek w desce rozdzielczej, siatka na konsoli środkowej przy nogach pasażera, a także pas do mocowania przedmiotów na fotelu pasażera z przodu. Duża ilość dobrze rozmieszczonych skrytek jest nie tylko praktyczna, ale też zapewnia lepszą ochronę przed kradzieżą.

Pakiet czujników i diod LED

Dodatkowe bezpieczeństwo – w postaci lepszego oświetlenia auta – można zyskać, nabywając pakiet czujników i świateł do jazdy dziennej z diodami LED. Wycieraczki i reflektory włączają się automatycznie, w warunkach trudnej widoczności, za sprawą czujników deszczu i oświetlenia. Istotną innowacją są reflektory przeciwmgielne, z funkcją doświetlania skrętu, aktywowaną przy uruchamianiu kierunkowskazu.

Pakiety Cool & Audio oraz Cool & Media

Czyste powietrze, czysta rozrywka – tak w skrócie można opisać pakiety Cool & Audio oraz Cool & Media. Oba z nich gwarantują zaopatrzenie w klimatyzację, z automatyczną regulacją temperatury i filtrem zespolonym z aktywnym węglem. Systemy audio/multimedialny udanie łączą rozrywkę i praktyczność, umożliwiając m.in. streaming audio i sterowanie głosem.

Dla lepszej wygody. Pakiet komfortowy

Tradycyjny standard smarta nie zapewnia Ci należytej wygody? Z pakietem komfort zyskujesz układ regulacji fotela i kolumny kierownicy, dopasowując wysokość do swojego wzrostu i sylwetki. Ustawienie lusterek bocznych wyregulujesz elektronicznie, bez wychodzenia z auta. Dzięki tym udogodnieniom, podróż okaże się relaksującym doświadczeniem.

Jak wybrać pakiet?

Pakiet wyposażenia uzupełnia podstawową wersję smarta i jest wliczany w koszty zakupu samochodu. Cenniki wyposażenia dodatkowego są dostępne do wglądu w aktualnych katalogach, na stronie internetowej smart center w Warszawie, a także w autoryzowanych punktach sprzedaży.