Serwis Deutz. Gdzie szukać pomocy?

Silniki Deutz są produkowane od ponad 150 lat, a fabryka, w której powstają, jest najstarszą fabryką silników na świecie. Nie dziwi więc fakt, że silniki Deutz należą do jednych z najlepszych systemów napędowych do zastosowań profesjonalnych. Taki profesjonalny sprzęt, wymaga profesjonalnego serwisu. W naszym artykule podpowiadamy, gdzie najlepiej szukać pomocy.

Serwis silnika

Czym powinien wyróżniać się dobry serwis Deutz?

Obecnie na rynku istnieje wiele firm, oferujących usługi serwisowe. Nie każda placówka jednak udzieli nam właściwej pomocy w sytuacji usterki czy awarii. Jaki serwis Deutz zapewni najlepsze wsparcie dla użytkowników silników tej marki?  

Wybierając placówkę serwisową należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jednym z nich jest wieloletnie doświadczenie tak w obsłudze, jak i w samym serwisowaniu silników Deutz. W profesjonalnym serwisie spotkamy specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, organizowanych przez centrum szkoleniowe Deutz AG w Kolonii. Dalej – jakość i solidność profesjonalnego serwisu Deutz w naszym kraju gwarantuje serwis, który jest Autoryzowanym Partnerem Serwisowym firmy BTH FAST, czyli generalnego przedstawiciela Deutz AG w Polsce. Jako partner serwisowy oraz handlowy firmy BTH FAST, oprócz obsługi na najwyższym poziomie, serwis zapewnia wyłącznie oryginalne i sprawdzone części zamienne Deutz – tak nowe, jak i używane.

Warto sprawdzić, czy wybrany przez nas serwis posiada odpowiednią dokumentację w postaci certyfikatów, które potwierdzają wyżej wymienione wymagania. W pełni profesjonalna firma udostępnia tego typu informacje na swojej stronie, a dokumenty są do wglądu w trybie online.

Pomoc na miarę czasów, czyli jakie usługi powinien oferować dobry serwis Deutz?

Dobry serwis Deutz powinien oferować przeglądy silników, naprawy, remonty częściowe oraz remonty kapitalne. W ramach napraw oraz sprzedaży powinien także zapewniać swoim klientom dostawy oryginalnych części.

Co jeszcze oferuje profesjonalny serwis na miarę czasów?

Jak wyjaśnia nasz rozmówca z Autoryzowanego Serwisu Silników Deutz Makar: Obecnie każda godzina jest cenna, świat pędzi do przodu, czas nieubłaganie mija, a my mamy mnóstwo rzeczy do załatwienia. Mając to na uwadze i w trosce o dobry interes naszych klientów, oferujemy mobilny serwis. W jego ramach dojeżdżamy do klientów i dokonujemy napraw silników na terenie całego kraju. Na zgłoszenia reagujemy bardzo szybko. Zawsze staramy się podejmować działania serwisowe do 24 godzin od otrzymania zgłoszenia. To w połączeniu z dostępnością części do silników Deutz w naszym magazynie pozwala nam na skutecznie usuwanie awarii w krótkim czasie.

śr. ocena 5 / głosów 1