Urządzenia chłodnicze do nadwozi skrzyniowych

Czy w samochodzie dostawczym można wykreować mikroklimat zbliżony do tego, jaki panuje w chłodni stacjonarnej? To możliwe dzięki wyrobom marki Konvekta. Jednym z produktów, które oferuje marka, są urządzenia chłodnicze przeznaczone dla samochodów z nadwoziami skrzyniowymi. To zaawansowana technologia, która wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki chłodniczej.

samochód chłodnia

Do przewozu świeżych i mrożonych produktów potrzebujesz samochodu dostawczego, który będzie odpowiednio przystosowany. Utrzymanie niskiej temperatury we wnętrzu pozwoli zachować świeżość dostawy także na dłuższej trasie. Aby tak się stało, potrzebujesz odpowiednio dopasowanego i zamontowanego urządzenia chłodniczego do nadwozi skrzyniowych. Marka Konvekta to światowy lider w zakresie innowacyjnych pod względem technologicznym oraz ekologicznym rozwiązań. Kompaktowe systemy pozwolą Ci zaoszczędzić nie tylko czas i pieniądze, ale też przestrzeń, którą wykorzystasz do załadunku towarów.

Dlaczego warto wybrać markę Konvekta?

Być może na rynku znajdziesz inne urządzenia działające na podobnej zasadzie. Jednak w tym wypadku znana marka oznacza:

  • niezawodność, która jest efektem zastosowania np. układów wieloparownikowych zapewniających wysoką stabilność działania i mniejsze zużycie energii,
  • łatwość obsługi, która pozwala aż w 40% oszczędzić czas pracowników,
  • szybkość montażu i całkowite dopasowanie go do wymogów Twojej branży,
  • możliwość bezproblemowej naprawy z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych do agregatów.

Dzięki temu, że jednostki chłodnicze są kompaktowe, a ich montaż prosty, dostosowanie samochodu dostawczego do konkretnych wymogów nie sprawia trudności. Choć projekt i instalacja wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, to w wykonaniu FrigoSerwis odbywają się one w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu możesz liczyć na to, że wybrane urządzenie chłodnicze będzie generowało takie temperatury, na jakich Ci zależy.

Przewaga dzięki zrównoważonemu rozwojowi

Na rynku urządzeń chłodniczych przeznaczonych do nadwozi skrzyniowych rozwiązania marki Konvekta wyróżnia zrównoważony rozwój. Co oznacza on w praktyce?  Firma ma przewagę na swoimi konkurentami, ponieważ projektując swoje wyroby bierze pod uwagę dobro środowiska naturalnego. Dlatego Konvekta uznawana jest za światowego lidera w dziedzinie urządzeń z neutralnym dla klimatu czynnikiem chłodniczym CO2. Elementy ekologii wpisane są w model biznesowy przedsiębiorstwa i na pewno zainteresują tych kontrahentów, którzy zwracają uwagę na jakość wyposażenia kupowanego do firmy.

śr. ocena 5 / głosów 1