Zaufaj fachowcom. Serwis mechaniczny Toyota

Jednym z warunków właściwej eksploatacji samochodu są regularne wizyty serwisowe. W celu przeglądu bądź naprawy pojazdu, kierowcy mogą odwiedzić jeden z licznych warsztatów – autoryzowanych bądź nieautoryzowanych. Zawsze lepiej korzystać z pomocy tych pierwszych, zwłaszcza gdy nasze auto znajduje się na gwarancji. Do działań tego typu zachęca marka Toyota, oferująca atrakcyjne warunki obsługi serwisowej.

serwis-mechaniczny-toyota

Obsługa na najwyższym poziomie

Co czeka nas w autoryzowanym serwisie marki Toyota? Przede wszystkim fachowa kadra specjalistów, świadcząca szereg kompleksowych usług. Pracownicy Toyoty oferują przeglądy i naprawy zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Oferta napraw obejmuje m.in. blacharstwo i lakiernictwo, obsługę powypadkową, a także diagnostykę i usuwanie problemów z silnikiem i geometrią zawieszenia. Dodatkowo, każde serwisowane auto jest myte, dzięki czemu w momencie odbioru wygląda jak nowe. Obsługa serwisowa Toyoty od lat wyznacza najwyższe standardy. Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja klienta, tak aby zaoszczędzić mu zmartwień wynikłych z zostawienia samochodu pod obcą opieką – komentuje przedstawiciel Toyota Konsek Sosnowiec, autoryzowanej stacji dealerskiej marki Toyota.

Zaskakująco niskie ceny

Po upływie gwarancji, wielu kierowców ulega pokusie powierzenia auta warsztatowi nieautoryzowanemu. Postępowanie to jest z reguły motywowane pobudkami ekonomicznymi, czyli po prostu tańszą wyceną usług. Przeglądając oferty serwisowe zauważymy jednak, że ten argument nie zawsze ma rację bytu. ,,Oryginalne” serwisy coraz częściej oferują bowiem naprawdę konkurencyjne stawki. Dowodem tego jest aktualny program Toyoty – Serwis Dobrych Cen. To oferta autoryzowanych dealerów Toyoty, przygotowana specjalnie dla właścicieli aut po gwarancji. Ceny proponowane w ramach Serwisu Dobrych Cen są często o 30% niższe, niż w przypadku zwyczajnych usług serwisowych. Co ważne, program obejmuje szeroki zakres samochodów Toyoty, m.in. takie modele jak Aygo, Yaris, Auris, Corolla, Avensis czy Prius. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w każdej stacji dealerskiej – komentuje ekspert Toyota Konsek.

Autoryzacja znaczy oryginalność

Autoryzacja usług równa się ich pełnej oryginalności. W autoryzowanym serwisie Toyoty mamy pewność montażu oryginalnych części, przez mechaników posiadających wiedzę techniczną, zaczerpniętą z aktualnych instrukcji naprawczych i katalogów. Nie ma tu miejsca na niespodzianki i niedociągnięcia, jakich wiele w innych warsztatach.

Każdy detal usługi jest realizowany zgodnie z międzynarodowymi standardami, przy użyciu narzędzi i wyposażeń umożliwiających naprawę każdego modelu Toyoty. U nas, zostaną Państwo potraktowani wyjątkowo, nie jak jedni z wielu – podsumowuje specjalista Toyota Konsek z Sosnowca.