Dlaczego warto zainwestować w program Powiernik?

Czy przechowywanie oszczędności na koncie oszczędnościowym lub na lokacie w banku jest najlepszym możliwym rozwiązaniem? W dzisiejszych czasach niekoniecznie. Jeżeli Twoim celem jest stopniowe pomnażanie swojego majątku i bezpieczna inwestycja, zastanów się nad możliwością ulokowania swojego majątku w złocie.

Dla kogo złoto inwestycyjne?

Złoto inwestycyjne nie jest popularną formą oszczędzania, ponieważ mogą sobie na nią pozwolić wyłącznie osoby, które już dysponują pewnym majątkiem oraz stałym dochodem umożliwiającym regularne oszczędzanie – zauważa nasz rozmówca z firmy Powiernik S.A.

Przewaga posiadania fizycznego złota wynika przede wszystkim z tego, że możemy przechowywać je w domu lub dowolnym innym miejscu, będąc niezależnymi od jakiejkolwiek instytucji finansowej. Ale to nie jedyna zaleta złota w sztabkach.

Złoto to najbardziej pewna inwestycja

Złoto ma olbrzymią wartość na całym świecie, toteż niezależnie od tego, w jakiej sytuacji i gdzie na Ziemi się znajdziesz, będziesz w posiadaniu realnej i wszędzie obowiązującej waluty. Sztabki złota są więc najlepszym zabezpieczeniem na wypadek jakichkolwiek zawirowań dziejowych czy nagłych konfliktów i migracji.

Kolejną specyficzną cechą złota jest fakt, że nie można go dodrukować i niemożliwa jest jego szybka dewaluacja. Co więcej, jeśli stwierdzisz, że w dowolnym momencie po upływie pół roku od zakupu złota, opłaca ci się jego sprzedaż, jesteś zwolniony z opłaty podatku od zysków kapitałowych.

System Powiernik i bezpieczeństwo

Jeśli jesteś już zdecydowany na zakup złota inwestycyjnego, ale nie wiesz jeszcze, gdzie to zrobić, powinieneś przede wszystkim upewnić się co do bezpieczeństwa planowanej transakcji. O tym, że inwestycja w program Powiernik jest w pełni bezpieczna możesz przekonać się sprawdzając firmę w rejestrze KRS, gdzie znajdziesz informacje na temat ewentualnych zobowiązań przedsiębiorstwa i jego stabilności finansowej.

Zysk z udziału w programie Powiernik

Powiernik nie jest Twoim jedynym możliwym partnerem w transakcji zakupu złota inwestycyjnego, ale jest opcją najbardziej korzystną. Firma kupuje złoto dla swoich klientów hurtowo, składając duże zamówienia na bieżące potrzeby raz w miesiącu. Dzięki temu zyskuje, a zarazem może zaoferować swoim klientom preferencyjne ceny, przeciętnie 33 zł niższe od średniej najkorzystniejszych ofert konkurencyjnych.