Co powinna zawierać pracownicza paczka świąteczna?

Zwyczaj rozdawania paczek świątecznych na dobre zagościł w polskich firmach. Drobne upominki wręczane pracownikom stanowią wyraz wdzięczności za ich codzienny wysiłek. Z czego powinna się składać udana paczka świąteczna? Które prezenty najbardziej ucieszą osobę obdarowaną?

paczka-swiateczna

Coś słodkiego

Słodycze to stały element każdego upominkowego zestawu. Któż z nas nie lubi czekolad, ciast i cukierków? Oczywiście warto zadbać, by zakupione produkty cechowała najwyższa jakość. ,,Budżetowe” rozwiązania, w stylu wyrobów czekoladopodobnych, należy zdecydowanie odrzucić. Mogą zostać odebrane w kategoriach prezentowego ,,faux pas”, które przysporzy jedynie niesmaku – dosłownie i w przenośni…

Kawa czy herbata?

Chcesz nadać swoim paczkom odrobiny luksusu? Jeśli tak, nie możesz zapomnieć o markowej kawie i herbacie. Podarek ten okaże się elegancki, ale i niezwykle praktyczny. W końcu przerwy na ,,małą czarną” to element codziennej, pracowniczej rutyny. Do wyboru mamy mnóstwo produktów kawowo-herbacianych – o unikalnym smaku i aromacie, w formie sypkiej, liściastej i ekspresowej. Krótko mówiąc, dla każdego coś miłego.

Na zdrowie!

Moda na zdrową żywność zatacza coraz szersze kręgi. Rodzime przetwory, zakąski i produkty mięsne cieszą się rosnącą popularnością także na świątecznych stołach. Wręczenie ich w podarunku to strzał w dziesiątkę. Ciekawą opcją mogą się również okazać dedykowane zestawy żywnościowe, poświęcone zupełnie innym typom kuchni – na przykład śródziemnomorskiej.

Przemyśl swoją decyzję

Wyboru paczek świątecznych nie warto dokonywać w pośpiechu. Lepiej zastanowić się nad tym, czego nasi pracownicy tak naprawdę oczekują. Każdy zespół ludzi posiada odmienne gusta oraz potrzeby. W podjęciu właściwej decyzji, pomocne okażą się katalogi ofertowe firm, zajmujących się profesjonalnym przygotowywaniem zestawów i koszy pracowniczych. Ciekawe przykłady upominków świątecznych znajdziemy m.in. na stronie internetowej firmy ADMAG.