Hotel ze studencką zniżką. Oszczędność w połączeniu z komfortem

Branża hotelowa przeżywa w naszym kraju ogromny boom. Coraz więcej turystów odkrywa i przy okazji docenia uroki tej części Europy. Nic więc dziwnego, że oferta hoteli, moteli czy hosteli, szczególnie miastach wojewódzkich takich jak np. Wrocław, imponuje swoją wielkością i różnorodnością. Co jednak zrobić, jeśli chcemy znaleźć naprawdę dobry, powiedzmy trzygwiazdkowy hotel – w przystępnej cenie? Czy może być i tanio, i komfortowo równocześnie?

hotel

Polska może pochwalić się naprawdę sporą liczbą studentów. Można wręcz powiedzieć, że studenci  stali się naszym towarem eksportowym. W miastach o tradycjach uniwersyteckich, takich jak Kraków czy Wrocław, studenci są ważnym i wyraźnie widocznym elementem „miejskiego folkloru”.

Jak studiować we Wrocławiu, jeśli mieszka się w innej miejscowości?

Oprócz całej rzeszy studentów dziennych w naszym kraju spotkać można równie imponującą liczbę studentów zaocznych i wieczorowych. Spośród tych, którzy przez cały tydzień pracują na swoje utrzymanie, a dokształcają się w weekendy, sporo studentów boryka się z problemem znalezienia miejsca noclegowego na czas cotygodniowych „zjazdów” na uczelni.

Można oczywiście spróbować uśmiechnąć się do dalszej, często dawno nie odwiedzanej rodziny, ale przecież nie każdy ma to szczęście mieć kogoś takiego w mieście, w którym znajduje się jego uczelnia. Można szukać tanich miejsc w różnego rodzaju hostelach, ale to propozycja dla tych, którzy lubią spartańskie warunki i klimat mało sprzyjający nauce.

A gdyby istniał świetny hotel w niskiej cenie?

Okazuje się, że niektóre prężnie działające hotele zdecydowały się wykorzystać tę niszę i oferują coś, czego żaden student do tej pory się chyba nie spodziewał: nocleg w luksusowych warunkach, w trzygwiazdkowych hotelach – i uwaga – w cenie, która nie zrujnuje skromnego studenckiego budżetu. Oczywiście oferty takie obwarowane są różnego rodzaju warunkami, takimi jak choćby ten, że nocleg jest możliwy tylko od piątku do niedzieli i w dodatku po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji. Ale prawdę mówiąc to drobiazgi, które nie powinny przysłonić atrakcyjności tego rodzaju ofert.

Jeśli szukacie takiego właśnie rozwiązania we Wrocławiu, koniecznie wejdźcie na stronę http://www.hotelsleep.pl.