Fryzury męskie na rok 2019. Co jest teraz w modzie?

Męskie fryzury i cięcia w 2019 roku to w dużej mierze powrót do lat ubiegłych. Na salonach będą królowały fryzury z lat 90., gdzie włosy będą uczesane niczym fryzury bohaterów z kultowego serialu „Beverly Hills 902010”. Jakie modne fryzury męskie warto teraz nosić? Dowiedz się, jakie cięcia będą wymagały dodatkowej stylizacji, a jakie sprawdzą się u mężczyzn, którzy wolą niewymagające, klasyczne fryzury.

fryzury męskie

Te męskie fryzury sprawdzą się w 2019

W zeszłym roku mężczyźni bardzo często nosili fryzurę, którą cechował charakterystyczny, mocno zaznaczony przedziałek na jednym z boków (czasem też na obu bokach). Była to krótka fryzura, w której wystrzyżone boki odróżniały się od dłuższej, zaczesanej góry. Inną wersją tej fryzury był wycieniowane, dłuższe boki i roztrzepana góra. W 2019 ta fryzura męska przybierze bardziej szalony wyraz. Boki nadal będą lekko wystrzyżone, jednak góra bardziej zadziorna, bez wyraźnego przedziałka (jakby strzyżenie było dawno) i lekko wystylizowana. Całość daje maksymalne wrażenie luzu i świetnie sprawdzi się u wielu panów. Modne będą także fryzury męskie przypominające króla muzyki rock and roll – Elvisa Presleya. Tutaj mężczyźni ponownie dodadzą sobie trochę swobody, gdy górna część będzie bardziej rozmierzwiona, a boki zwyczajnie przycięte. U wszystkich, którzy z kolei wolą pozostać przy zawsze modnej klasyce, sprawdzą się fryzury dla mężczyzn, w których chociaż góra jest dłuższa, to boki są tylko delikatnie podcięte. Całość układa się samoistnie, bez stylizacji i spędzania wielu minut przed lustrem, co z pewnością dla wielu panów jest dużą zaletą.  

Fryzury męskie 2019: Można też zaszaleć!

Modną, męską fryzurą w tym roku jest też tzw. zaczes na samuraja. Chociaż wymaga czasu, aby górne włosy były wystarczająco długie, by ją wykonać, to decyduje się na nią wielu mężczyzn. Wystarczy zaczekać aż włosy na czubku głowy będą wystarczająco długie, a następnie wygolić boki. Później górę należy wiązać np. gumką do włosów – podkreśla stylistka fryzur z salonu Corte Del Sole z Warszawy.

Inna, trendy fryzura w tym roku to włosy krótkie i wystrzyżone – w latach 90. nosił taką Eminem. W tej fryzurze istotny jest owal głowy, dlatego przed podjęciem decyzji, warto skonsultować z fryzjerem, czy taka fryzura sprawdzi się u konkretnej osoby. Ciekawą opcją dla osób, które mogą poświęcić wiele czasu na stylizację i pielęgnację będą włosy długie. Taka fryzura ponownie jest modna i sprawdza się u mężczyzn w każdym wieku. Należy jednak podkreślić, że jest wymagająca, gdyż najlepiej prezentuje się, gdy pasma są grube i zdrowe.

śr. ocena 5 / głosów 1