Kosmetyki azjatyckie – kremy BB i maski w płacie od Skin 79

Nie da się ukryć, że rynek kosmetyczny w naszym kraju rozwija się bardzo dynamicznie. Wszystko jest zasługą większej świadomości konsumentów, którzy od kosmetyków wymagają coraz więcej. Jest to powodem poszukiwania nowych firm w innych krajach, a nawet na innych kontynentach. Ostatnim odkryciem są firmy azjatyckie, wśród których prym wiedzie marka Skin79.

Dlaczego Skin79

Kosmetyki azjatyckie znajdują sympatyków wśród osób poszukujących produktów naturalnych i ekologicznych, które szukają alternatyw dla kosmetyków drogeryjnych. Jedną z popularniejszych marek azjatyckich na kosmetycznym rynku jest firma Skin79. Nic dziwnego, ponieważ jej znakiem firmowym są wysoka jakość i wyjątkowa skuteczność. Efekty stosowania produktów tej marki widoczne są bowiem już po pierwszym stosowaniu.

-Polki doceniły azjatyckie kosmetyki nie tylko za efektywność, ale też za bogate formuły pielęgnacyjne oparte na naturalnych składnikach, oraz za eleganckie, wręcz luksusowe opakowania – mówi reprezentant sklepu internetowego Kosmetykomania, w którego ofercie można znaleźć także kosmetyki Skin79.

Do najczęściej wybieranych produktów tej marki należą rewelacyjne kremy BB oraz maseczki w płachcie, nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale i komfortowe w użytkowaniu.

Kremy BB

W drogeriach w Polsce wciąż trudno znaleźć naprawdę dobry krem BB. Takowy powinien zapewniać dobre krycie, odpowiednie nawilżenie i ochronę przeciwsłoneczną. Co więcej, oczekuje się od niego również właściwości pielęgnacyjnych. Kremy BB od Skin79 spełniają wszystkie te kryteria, dlatego Polki coraz częściej decydują się na ich zakup.

Kremy BB tej marki wyróżniają się wysokim filtrem (SPF 30 i więcej). Ponadto, w ich składzie znaleźć można substancje nawilżające, przeciwzmarszczkowe i wybielające przebarwienia. Ich aplikacja jest wyjątkowo wygodna dzięki opakowaniu z pompką.

Maski w płachcie

Poza kremami BB, Skin79 oferuje także (bardzo popularne ostatnio) owocowe i zwierzęce maski w płachcie. Ich oryginalne kształty szturmem podbijają media społecznościowe, czyniąc te produkty wysoko pożądanymi.

Marka proponuje dwie serie maseczek – Animal Masks (z podobiznami zwierząt) oraz Fruit Masks (z wizerunkiem owoców). Każda maska przeznaczona jest do innego rodzaju skóry, jednak wszystkie charakteryzują się prostym składem, w którym przeważają roślinne ekstrakty.

Produkty te przez konsumentki oceniane są bardzo wysoko, nie tylko za ciekawy wygląd, ale też ze względu na wysoką skuteczność. Siła jednorazowych masek od Skin79 znacznie przewyższa produkty dostępne w drogeriach, dlatego warto od czasu do czasu skorzystać z ich dobroczynnych właściwości.