Na czym polega mezoterapia?

Współczesną medycynę estetyczną spokojnie można określić mianem cudotwórczyni. Zatrzymuje, a niekiedy nawet cofa czas. Dzięki najnowszym metodom możesz zlikidować zmarszczki, wyrównać koloryt skóry, wygładzić niedoskonałości. Wszystko w celu utrzymania wiecznej młodości. Wygląd jest niezależnie od czasów, w których żyjesz wizytówką. Warto o siebie dbać, aby zachować szacunek i podziw innych ludzi.

Mezoterapia

Czy wygląd zewnętrzny jest taki ważny?

Niedotleniona, odwodniona skóra, pozbawiona odpowiedniej pielęgnacji i środków odżywczych z prawidłowo zbilansowanej diety będzie nieestetycznie szara i bardziej podatna na działanie wolnych rodników – informuje ekspert z kliniki medycyny estetycznej Face Med.

Mówi się, że dbanie o wygląd jest przejawem próżności. Wielu nie zdaje sobie sprawy, jak często podświadomie ocenia innych pod kątem wyglądu. Zmarszczki i niedoskonałości świadczą nie tylko o upływie czasu, którego nie zatrzymasz w żaden sposób. Ludzie podświadomie i często niecelowo wyrabiają sobie zdanie o Tobie na podstawie wyglądu, zanim zdążą poznać Twoje osiągnięcia. . Niestety widoczne bruzdy, przebarwienia mogą mówić o Twoim stosunku do siebie, np. o tym, czy jesteś zdrowa. Czy dobrze się odżywiasz, nawadniasz, czy palisz papierosy i uprawiasz sport. Warto zadbać o dobre odżywianie, umiarkowanie uprawiać sport, najlepiej na świeżym powietrzu. Do tego zainwestuj w pielęgnacje domową i w zabiegi pielęgnacyjne oferowane przez gabinety medycyny estetycznej, a zobaczysz piorunujące efekty w krótkim czasie.

Mezoterapia – najlepszy zabieg dla Twojej skóry

Mezoterapia igłowa daje lepsze efekty odmładzające niż najdroższy krem. Można ją stosować niezależnie od wieku. Dobry lekarz medycyny estetycznej wykona zabieg odpowiednio dopasowany do tego, ile masz lat i w jakiej kondycji jest Twoja skóra. Około 30ki warto zadbać o skórę wokół oczu, ponieważ tam pojawiają się pierwsze zmarszczki. Zabieg świetnie sprawdza się w likwidowaniu blizn i cellulitu. Mezoterapia igłowa polega na nakłuwaniu skóry małą igłą do głębokości 4 mm i wprowadzenie substancji aktywnej. Zbawcze działanie zapewnia nie tylko zaaplikowana substancja, ale też nakłucie, które mobilizuje skórę do regeneracji i wytwarzania kolagenu, odpowiedzialnego za nawilżenie skóry – im go więcej, tym skóra ma więcej blasku. Zaplanuj zabieg w okresie względnego spokoju, żeby zapewnić jej przynajmniej dwa dni bez ekspozycji na słońce. Skóra może być też lekko obrzęknięta, dlatego na wielkie wyjścia zrób zabieg kilka dni wcześniej. Zaleca się zastosowanie serii zabiegów, jednak już po pierwszym zauważysz zadowalające efekty.

śr. ocena 5 / głosów 1