Paznokcie hybrydowe – nowoczesna forma manicure

Zdarzają ci się momenty, w których masz ochotę całkowicie odmienić swój wizerunek? Przeglądając stare zdjęcia jesteś zaskoczona, jak mocno i często zmieniałaś się na przestrzeni kilku lat? Wiele dziewczyn i kobiet od czasu do czasu czuje potrzebę zmiany w swoim wyglądzie. Niekiedy decydujemy się na całkowitą metamorfozę, np. obcinamy i farbujemy włosy. Jednak częściej wprowadzamy drobne zmiany, np. w sposobie malowania paznokci.

manicure-hybrydowe

Nowa stylizacja paznokci to najprostszy i najmniej drastyczny sposób na zmianę wizerunku. Niektóre dziewczyny malują paznokcie na co dzień, często zmieniając kolor, w zależności od nastroju czy pod kątem ubrań. Inne nie przepadają za częstym wykonywaniem manicure i cieszą się, gdy istnieje możliwość uzyskania ładnego efektu na dłużej. Temu właśnie służy manicure hybrydowy.

Dłonie ważne dla urody

Zaniedbywanie dłoni to bardzo częsta praktyka, nawet wśród tych kobiet, które generalnie starają się dobrze wyglądać. Najwięcej uwagi poświęcamy zwykle makijażowi i fryzurom, wychodząc ze słusznego skądinąd założenia, że to na twarzy skupia się uwaga innych ludzi. Jednak wypielęgnowana skóra dłoni, ładnie ukształtowane paznokcie i brak odstających skórek powinny być ważnym uzupełnieniem całościowego wizerunku każdej kobiety.

Pomijanie pielęgnacji dłoni wynika z wielu przyczyn. Niektóre panie po prostu uważają, że to kwestia nieistotna. Jednak zdecydowana większość naszych klientek przyznaje, że chciałaby mieć wypielęgnowane paznokcie, jednak brak im na to czasu. Takim osobom zwykle polecamy manicure hybrydowy – mówi specjalistka z salonu piękności Metamorfoza Alicja Szymkowska w Bielsku-Białej.

Czym są paznokcie hybrydowe?

Chociaż w ostatnim czasie absolutnym hitem są paznokcie żelowe, nie wszystkie panie je lubią. Te dziewczyny, które nie chcą przedłużać paznokci, a jedynie zadbać o ich kształt, wzmocnić płytkę i nadać jej ciekawy kolor, mogą zadecydować się na manicure hybrydowy. Co ważne, taki manicure może dawać bardzo różne efekty. W zależności od preferencji klientki, stylistka może wykonać mocny, rzucający się w oczy manicure lub sprawić, że paznokcie będą wyglądały zdrowo, delikatnie i bardzo naturalnie.

Efekt paznokci hybrydowych uzyskujemy malując płytkę specjalnymi lakierami, które następnie utrwalane są przez naświetlanie lampami UV.  Lakiery hybrydowe pozwalają zmienić barwę paznokci, a dodatkowo wzmacniają płytkę, zapobiegając jej łamaniu się i kruszeniu pod wpływem wykonywania codziennych czynności.

Utrwalenie lakieru hybrydowego pod lampą sprawia, że kolor trzyma się bardzo długo.  Manicure hybrydowy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne (lakier nie odpryskuje), a dzięki stosowaniu dodatkowych topów, kolor nie blednie i nie traci połysku. Co ważne, taki efekt utrzymuje się bardzo długo, bo od 3 do 4 tygodni. Oznacza to, że właścicielka hybrydowych paznokci nawet przez miesiąc nie musi martwić się o poprawianie lakieru.

śr. ocena 5 / głosów 5