Peruki z naturalnych włosów. Fenomen włosów słowiańskich i europejskich

W jaki sposób można zdefiniować naturalność? W dużym skrócie naturalne jest to, co pierwotne, niezmienione przez człowieka, pozbawione jego ingerencji, co prowadzi do wniosku, że jest zdrowsze, korzystniejsze. Tyle mówi się o naturalnych składnikach odżywczych w naturalnych kosmetykach czy niskoprzetworzonej żywności. A naturalne peruki? Skąd wziął się fenomen peruk z naturalnych włosów? Dodając jeszcze – słowiańskich?

peruki z naturalnych wlosow slowianskich

Zmień swój wygląd

Niestety, nie każdy może poszczycić się bujną fryzurą lub chociaż takimi włosami, które mógłby dowolnie ułożyć, nie wstydząc się pokazać publicznie. O perukach myślą nie tylko osoby chore, które zostały pozbawione włosów w sposób naturalny i zrozumiały, ale również takie, które chcą dokonać na swojej głowie metamorfozy. Wystarczy spojrzeć na niektóre piosenkarki, które na koncertach lub w teledyskach co rusz występują w innym kolorze włosów o różnej długości. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza że wybór peruk jest bardzo duży.

Prawdziwym fenomenem są peruki z naturalnych włosów słowiańskich, wykonane w 100 % z prawdziwych włosów

– zdradza właścicielka salonu Sukcesjia, Marzena Ziętara.

Dlaczego włosy słowiańskie?

Co ciekawe, to właśnie włosy słowiańskie, czyli pochodzące z Polski, Czech, Słowacji czy Białorusi, są najbardziej cenione. Co sprawia, że akurat ten materiał znajduje zastosowanie w perukach? Jest on lśniący, posiada rdzeń i naturalną łuskę włosa, a wszystko to sprawia, że z łatwością poddaje się metamorfozom i zabiegom fryzjerskim. Ponadto włosy naturalne to włosy nieprzetworzone przemysłowo i nieobrobione chemicznie, dzięki czemu zachowują dobrą kondycję przez długi czas. Naturalność to również szlachetność, miękkość i gładkość. W końcu – naturalne peruki sprawiają wrażenie jakby rzeczywiście były naturalnymi włosami ich użytkowników.

Peruka na każdą okazję

Pielęgnacja peruki z naturalnych włosów nie jest skomplikowana. Osoby, które ją noszą, mogą zmieniać często uczesanie, ponieważ włosy słowiańskie układają się tak jak naturalne, tym bardziej że… nimi właśnie są. Ponadto peruka jest całkowicie niewyczuwalna na skórze i może być noszona w każdej sytuacji. Do noszenia peruk z naturalnych włosów przyznają się również sportowcy, w tym pływacy! Również Ty możesz zmienić swój wygląd i dzięki perukom z naturalnych włosów wykreować wizerunek, o jakim zawsze marzyłeś! Nowoczesne systemy, które są standardem w salonie Sukcesjia, pozwalają idealnie dopasować perukę do głowy konkretnego klienta.

śr. ocena 5 / głosów 1